Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Domů
 

 Jednání klubu kvestorů

 
  
  
  
V tomto zobrazení knihovny dokumentů Jednání klubu kvestorů nejsou k dispozici žádné položky.
 

 Seznam VVŠ a kontaktů na kvestory

 
K otevření nabídky použijte kombinaci kláves SHIFT+ENTER (nové okno).
  
  
  
  
  
  
http://www.amu.czIng. Ladislav Paluskaladislav.paluska@amu.cz
  
http://www.avu.czIng. Vladimír Kaluginkalugin@avu.cz
  
http://www.czu.czIng. Josef Vojáčekkvestor@rektorat.czu.cz
  
http://www.cvut.czMgr. Jan Gazda, Ph.D.gazda@fsv.cvut.cz
  
http://www.jamu.czJUDr. Lenka Valovávalova@jamu.cz
  
http://www.jcu.czIng. Hana Kropáčkováhkropack@jcu.cz
  
http://www.muni.czdoc. Ing. Ladislav Janíček, PhD., MBAkvestor@muni.cz
  
http://www.mendelu.czJUDr. Věra Sedlářovávera.sedlarova@mendelu.cz
  
http://www.osu.czIng. Jana Polokovájana.polokova@osu.cz
  
http://www.polac.czJUDr. František Baštakvestor@polac.cz
  
http://www.slu.czIng. Jaroslav Kaniakvestor@slu.cz
  
http://www.tul.czIng. Vladimír Stachkvestor@tul.cz
  
http://www.uhk.czIng. Stanislav Klik, Ph.D.stanislav.klik@uhk.cz
  
http://www.ujep.czIng. Jana Janákovájana.janakova@ujep.cz
  
http://www.cuni.czIng. Josef Kubíčekjosef.kubicek@ruk.cuni.cz
  
http://www.upol.czIng. Tomáš Kopřivatomas.kopriva@upol.cz
  
http://www.upce.czIng. Milan Bukačkvestor@upce.cz
  
http://www.utb.czIng. Jiří Kostečkakvestor@utb.cz
  
http://www.vfu.czMgr. Daniela Němcovánemcovada@vfu.cz
  
http://www.vsb.czIng. Zdeněk Hodulazdenek.hodula@vsb.cz
  
http://www.vse.czIng. Libor Svobodasvobodal@vse.cz
  
http://www.vscht.czIng. Ivana Chválnáivana.chvalna@vscht.cz
  
http://www.vspj.czIng. Jiří Musilkvestor@vspj.cz
  
http://www.vstecb.czIng. Petr Mulačmulac@mail.vstecb.cz
  
http://www.vsup.czIng. Jan Vandavanda@vsup.cz
  
http://www.vutbr.czIng. Vladimír Kotek, MBA kvestor@ro.vutbr.cz 
  
http://www.zcu.czIng. Antonín Bulín, MBAbulin@rek.zcu.cz
 

 Oznámení

 
Od 20.7. 2010 přístup do veřejné sekce 
autor: RO\bejcekBez informací o stavu
 20.7.2010 9:04
Dne 20.7. 2010 byla zpřístupněna veřejná sekce portálu www.klubkvestoru.cz
 
 

 Kalendář

 
Nyní nejsou připraveny žádné události.
 
 
 

 Odkazy

 
 APUA - Asociace pracovníků universitní administrativy